Capitol Bus Stop ឡានក្រុង កាពីតូល

  • 0 (0)
  • Write review
  • Save as Favorite
  • Prampir Meakkakra Khan, Phnom Penh Capital

Capitol Bus Stop ឡានក្រុង កាពីតូល

By: Thara Sothea ID:514686428248

2019-Jun-19 13:45 Oknha Tep Phan St. (182), Phnom Penh, Phum 1, Ou Ruessei Ti Muoy Sangkat, Prampir Meakkakra Khan, Phnom Penh Capital

Contact with

Show phone number +855 12 404 650 https://www.facebook.com/capitoltourskh/

Business Hour

Monday 06:00~20:30
Tuesday 06:00~20:30
Wednesday 06:00~20:30
Thursday 06:00~20:30
Friday 06:00~20:30
Saturday 06:00~20:30
Sunday 06:00~20:30
For tour contact at Office: daily open at 6:00 am - 22:00

Description

Name Capitol Bus Stop ឡានក្រុង កាពីតូល
Location Oknha Tep Phan St. (182), Phnom Penh, Phum 1, Ou Ruessei Ti Muoy Sangkat, Prampir Meakkakra Khan, Phnom Penh Capital
Parking
Contact
+855 12 404 650
https://www.facebook.com/capitoltourskh/
https://www.capitoltourscambodia.com/

ចាប់ពីថ្ងៃទី05 ខែតុលា ឆ្នាំ2018 នេះតទៅ,
ក្រុមហ៊ុនយើងខ្ញុំមានរថយន្តចេញដំណើរពេលរាត្រី( គ្រែគេង ):ពី ភ្នំពេញទៅកាន់ខេត្តពោធីសាត់-ខេត្តបាត់ដំបងនៅវេលាម៉ោង 9យប់ និង9:30យប់ តំលៃ : 11$

ពី ភ្នំពេញទៅកាន់ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ និងប៉ោយបែតនៅវេលាម៉ោង 9យប់ និង9:30យប់ តំលៃ : 13$
- ទីស្នាក់ការភ្នំពេញ : 012 404 650 / 011 601 341
- ទីស្នាកការប៉ោយប៉ែត 011 601 054 / 012 774 361

 កាពីតូល សាខាផ្សារអូរឫស្សី រាជធានីភ្នំពេញ ,បើកដំណើរការការផ្ញើទំនិញនិងមកទទួលទំនិញរហូតដល់ម៉ោង10:30នាទីយប់ជារៀងរាល់ថ្ងៃ 078 933 918

ក្រុមហ៊ុនបានបន្ថែមម៉ោងចេញដំណើរសំរាប់រថយន្តកាពីតូលVIP គោលដៅខេត្តបាត់ដំបង :

- ភ្នំពេញ ទៅកាន់ ខេត្តបាត់ដំបង ម៉ោង7យប់
- ខេត្តបាត់ដំបង មកកាន់ ភ្នំពេញ ម៉ោង 7យប់

User reviews (0) Write review